Jak działa „Aplikacja SMS”?

Proszę pobrać i zainstalować aplikację DL PRO PHONE na telefonie komórkowym z systemem Android. Oto link do pobrania: https://dlpro.eu/apk/eu.dlpro.phone.apk.zip Proszę zalogować się jako pracownik (NIE jako administrator) w aplikacji DL PRO PHONE na telefonie komórkowym. Następnie należy zalogować się do DL PRO na komputerze jako pracownik. Jeżeli wszystko przebiegło prawidłowo, powinna pokazać się zielona ikonka […]

Do czego służy dodatek „Aplikacja SMS”?

Dzięki dodatkowi „Aplikacja SMS” możesz wysyłać SMSy pracując w DL PRO na komputerze. SMSy zostaną wysłane z Twojego telefonu, na którym zainstalowana jest nasza aplikacja mobilna. Możesz także inicjować rozmowy telefoniczne, po prostu klikając ikonę obok nazwiska ucznia lub lektora w komputerze, a jego numer wybierze się na Twoim telefonie.

Jak włączyć dodatek „Aplikacja SMS”?

Zaloguj się jako administrator i przejdź do zakładki „Moja szkoła”, a następnie „Licencje”. Kliknij przycisk „Zakup dodatki”, znajdź dodatek „Aplikacja SMS” i włącz go. Co miesiąc Twoja karta będzie obciążana kosztem tego dodatku wraz z subskrypcją DL PRO.