Co można zrobić w zakładce „Pracownicy”?

W zakładce „Pracownicy” można dodać, edytować, zmienić hasło pracownika sekretariatu. Uwaga! Nie dodajemy tu lektorów. Lektorów należy dodać w programie w zakładce „Lektorzy”.

Jak użyć linku do rejestracji uczniów?

Za pomocą tego linku (znajdziesz go w zakładce „Moja szkoła”) uczniowie mogą samodzielnie zapisać się do Twojej szkoły. Link można: wysłać bezpośrednio uczniowi, zamieścić na stronie internetowej szkoły w formie atrakcyjnego bannera albo przycisku. NB Uczniowie, którzy zarejestrują się za pomocą tego linku, pojawią się na Pulpicie w oknie „Osoby do zaakceptowania”.

Co oznaczają godziny otwarcia oddziału?

Godziny otwarcia oddziału to godziny, w jakich odbywają się lekcje. Kalendarz zajęć oddziału wyświetla lekcje w określonych tu godzinach. NB Nie są to godziny otwarcia biura.

Co można zrobić w zakładce „Szkoła”?

W zakładce „Szkoła” można: zmienić nazwę, adres i inne dane szkoły, dodać lub zmienić logo szkoły widoczne w programie i generowanych dokumentach, sprawdzić link do rejestracji uczniów i lektorów.

Do czego służą ustawienia „Moja szkoła”?

Można tu skonfigurować ogólne ustawienia dotyczące szkoły, oddziału, szablonów dokumentów, dziennika, płatności itp. NB Administrator powinien je dokładnie skonfigurować przed rozpoczęciem pracy z programem DL PRO.