Jak dodać administratora, pracownika lub pracownika firmowego?

Aby dodać administratora, pracownika lub pracownika firmowego, należy: wejść do zakładki „Moja szkoła”, w menu z lewej strony przejść do sekcji „Pracownicy”, kliknąć DODAJ i wypełnić odpowiednie pola oraz wybrać rodzaj pracownika, kliknąć ZAPISZ.

Jak dodać lektora albo ucznia?

Lektor i uczeń mogą zarejestrować się samodzielnie poprzez link, który szkoła otrzymuje razem z programem DL PRO. Link można sprawdzić w zakładce „Moja szkoła”. Ponadto lektora można dodać w zakładce „Lektorzy” poprzez kliknięcie przycisku DODAJ. Ucznia można dodać w zakładce „Uczniowie” poprzez kliknięcie przycisku DODAJ.

Co jest dostępne, jeśli jestem zalogowany jako pracownik firmowy?

Jeśli jestem zalogowany jako pracownik firmowy (z firmy, której szkoła świadczy usługi), dostępne są: lekcje grup należących do danej firmy, lista grup należących do danej firmy (wraz z danymi dotyczącymi m.in. obecności uczniów), lista uczniów należących do danej firmy, lista płatności danej firmy,

Jak zmienić swoje hasło?

Jeśli chcesz zmienić swoje hasło: kliknij „Mój profil” w prawym górnym rogu ekranu, kliknij „Zmiana hasła”. UWAGA! Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, szkoła może nadać Ci nowe.

Co oznaczają kolory lekcji?

szara – niezrealizowana zielona – zrealizowana (=odbyła się) czerwona – odwołana fioletowa – odwołana za późno pomarańczowa – do odrobienia.

Jak zobaczyć lekcje swojej grupy?

Jeśli chcesz zobaczyć lekcje swojej grupy, przejdź do zakładki „Grupy” i kliknij ikonę książki, aby wejść do szczegółów swojej grupy. Na karcie „Lekcje” zobaczysz lekcje z aktualnego miesiąca, ale możesz wybrać inny zakres dat.

Co znajduje się w zakładce CZAT?

Jeśli lekcja była prowadzona online w programie DL PRO, w zakładce CZAT w szczegółach lekcji znajduje się zapis wiadomości tekstowych wysyłanych w trakcie lekcji, np. rozwiązań zadań.

O lekcjach online

Po kliknięciu ikony kamery w „Najbliższych lekcjach” wejdziesz do lekcji online. UWAGA! Ważne porady: Pamiętaj, aby udzielić przeglądarce pozwolenia na użycie kamery i mikrofonu. W przypadku problemów z połączeniem: – kliknij przycisk „Odśwież pokój” w górnej części ekranu, – wyjdź z lekcji i wejdź ponownie, – jeśli to nie pomaga, możesz spróbować innej przeglądarki na […]

Co mogę zrobić w „Najbliższych lekcjach”?

W najbliższych lekcjach możesz zobaczyć szczegóły lekcji (kliknij ikonę książki), m.in jaki lektor prowadzi zajęcia, z jakiego podręcznika i gdzie się odbywają. Jeśli zajęcia mają odbywać się online (w formie wideokonferencji z lektorem), kliknij ikonę kamery, aby wejść do lekcji. UWAGA! W „Najbliższych lekcjach” widoczne są wyłącznie lekcje, które niedługo będą się odbywać albo niedawno […]