Jak sprawdzić, ile jest potrzebnych książek dla nauczycieli?

Aby sprawdzić, ile jest potrzebnych książek dla nauczycieli, należy wejść do „Raportów”, a następnie na kartę „Historia książek”. Program wyświetli dla każdego wypożyczenia: – lektora, – tytuł książki, – datę wypożyczenia oraz zwrotu. Dzięki raportom można zorientować się co do liczby potrzebnych do wykupienia książek.

Jak uczeń może korzystać z książek w DL PRO?

Aby zacząć korzystać z książki, uczeń powinien zalogować się do DL PRO, przejść do zakładki „Mój profil” w prawym górnym rogu ekranu i wpisać tam swój login i hasło z platformy https://dlhub.eu. Książki, które aktywował na platformie https://dlhub.eu kuponem z podręcznika, będą teraz dostępne w programie DL PRO.

Jak działa „Wypożyczalnia książek nauczyciela”?

Kiedy administrator włączy dodatek „Wypożyczalnia książek nauczyciela” w zakładce „Licencje” w „Moja szkoła”, lektorzy będą mogli otwierać podręczniki wydawnictwa Direct Language Lab w programie DL PRO. Administrator powinien określić maksymalną liczbę książek, jaką lektorzy będą wykorzystywać jednocześnie: – program liczy wyłącznie liczbę książek wykorzystywanych w danej chwili, niezależnie od tytułu i poziomu – kiedy jeden […]

Jak włączyć dodatek „Wypożyczalnia książek nauczyciela”?

Zaloguj się jako administrator i przejdź do zakładki „Moja szkoła”, a następnie „Licencje”. Kliknij przycisk „Zakup dodatki”, znajdź dodatek „Wypożyczalnia książek nauczyciela” i włącz go. Co miesiąc Twoja karta będzie obciążana kosztem tego dodatku wraz z subskrypcją DL PRO.