Jak zmienić swoje hasło?

Jeśli chcesz zmienić swoje hasło: kliknij „Mój profil” w prawym górnym rogu ekranu, kliknij „Zmiana hasła”. UWAGA! Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, szkoła może nadać Ci nowe.

Co oznaczają kolory lekcji?

szara – niezrealizowana zielona – zrealizowana (=odbyła się) czerwona – odwołana fioletowa – odwołana za późno pomarańczowa – do odrobienia.

Jak zobaczyć lekcje swojej grupy?

Jeśli chcesz zobaczyć lekcje swojej grupy, przejdź do zakładki „Grupy” i kliknij ikonę książki, aby wejść do szczegółów swojej grupy. Na karcie „Lekcje” zobaczysz lekcje z aktualnego miesiąca, ale możesz wybrać inny zakres dat.

Co znajduje się w zakładce CZAT?

Jeśli lekcja była prowadzona online w programie DL PRO, w zakładce CZAT w szczegółach lekcji znajduje się zapis wiadomości tekstowych wysyłanych w trakcie lekcji, np. rozwiązań zadań.

O lekcjach online

Po kliknięciu ikony kamery w „Najbliższych lekcjach” wejdziesz do lekcji online. UWAGA! Ważne porady: Pamiętaj, aby udzielić przeglądarce pozwolenia na użycie kamery i mikrofonu. W przypadku problemów z połączeniem: – kliknij przycisk „Odśwież pokój” w górnej części ekranu, – wyjdź z lekcji i wejdź ponownie, – jeśli to nie pomaga, możesz spróbować innej przeglądarki na […]

Co mogę zrobić w „Najbliższych lekcjach”?

W najbliższych lekcjach możesz zobaczyć szczegóły lekcji (kliknij ikonę książki), m.in jaki lektor prowadzi zajęcia, z jakiego podręcznika i gdzie się odbywają. Jeśli zajęcia mają odbywać się online (w formie wideokonferencji z lektorem), kliknij ikonę kamery, aby wejść do lekcji. UWAGA! W „Najbliższych lekcjach” widoczne są wyłącznie lekcje, które niedługo będą się odbywać albo niedawno […]

Jak zalogować się do programu DL PRO?

Od swojej szkoły językowej uczeń otrzymuje trzy informacje: link do strony logowania, swój login (jest nim adres e-mail), swoje hasło. Wejdź na link i zaloguj się swoim loginem i hasłem. Jeśli logujesz się pierwszy raz, program poprosi Cię o zapoznanie się z regulaminem i polityką prywatności oraz potwierdzenie tego faktu.