Jak działa „Wypożyczalnia książek nauczyciela”?

Jesteś tu:
< wszystkie artykuły
 1. Kiedy administrator włączy dodatek „Wypożyczalnia książek nauczyciela” w zakładce „Licencje” w „Moja szkoła”, lektorzy będą mogli otwierać podręczniki wydawnictwa Direct Language Lab w programie DL PRO.
 2. Administrator powinien określić maksymalną liczbę książek, jaką lektorzy będą wykorzystywać jednocześnie:
  – program liczy wyłącznie liczbę książek wykorzystywanych w danej chwili, niezależnie od tytułu i poziomu
  – kiedy jeden lektor zamknie książkę, staje się ona od razu dostępna dla innego lektora
  Np. jeśli administrator wykupił dostęp do 10 książek, lektorzy mogą otworzyć maksymalnie 10 dowolnych książek w jednej chwili. Otwarcie jedenastej książki nie będzie możliwe. Kolejny lektor będzie mógł otworzyć książkę dopiero wtedy, gdy któryś z tych 10 lektorów zamknie książkę.
 3. Po zalogowaniu w DL PRO lektor lub uczeń może otworzyć książkę w zakładce „Książki” lub w wirtualnej klasie po kliknięciu przycisku „Otwórz książkę”. Aby otworzyć treść podręcznika, należy wybrać jednostkę (unit) oraz grupę słówek. Następnie można nawigować poprzez naciśnięcie przycisku „Następna grupa” lub „Poprzednia grupa”.
 4. Prosimy pamiętać, że widok podręcznika na ekranie nie jest widokiem strony z podręcznika, ponieważ w oknie aplikacji wyświetla się wygodnie materiał z jednej grupy słówek wraz z wyjaśnieniami oraz pytaniami i odpowiedziami. Książka nie zawiera lekcji gramatycznych ani komunikacyjnych.
 5. Zakładka z „Książkami” jest widoczna dla ucznia i dla lektora, natomiast nie jest widoczna dla administratora lub pracownika.
Zawratość